На борту вантажного корабля – 2697 кг вантажу, це наукові експерименти, обладнання для станції, а також запаси для екіпажу.

Читайте також: Космічна станція "Тяньгун-2" зробила несподіваний маневр: в чому причина

До речі, цього разу на борту є "розумний асистент" CIMON. Він функціонує на базі штучного інтелекту за технологією Watson AI від IBM Cloud.

CIMON має допомагати астронавтам під час роботи: наприклад, показувати процедури або навіть пропонувати свої рішення. Астронавт в такому випадку зможе обома руками працювати над завданням, а орієнтуватися в інструкціях з допомогою голосового управління.

У CIMON попередньо завантажили процедури і план модуля Колумбус, а також його натренували на фотографіях і зразках Олександра Герст (німецького астронавта, який зараз перебуває на станції). При цьому Герст брав участь у виборі "особи" і "голосу" цього помічника.

Окрім того, на МКС доправлять мишей для вивчення впливу невагомості на мікрофлору кишечника. Також в умовах невагомості перевірять на мишах дію препарату для лікування раку.

Також на станцію доправлять найміцнішу каву у світі. Компанія виробник підготувала спеціальну суміш.

Запуск Falcon 9 на орбіту: онлайн-трансляція

Що таке МКС? Це космічна станція на орбіті Землі, створена для наукових досліджень у космосі. МКС стала спільним проектом між NASA і Роcкосмосом. Для виконання різноманітних робіт астронавти періодично здійснюють виходи у відкритий космос. Станом на травень 2017 року на рахунку членів МКС 200 виходів у космос загальною тривалістю 1247 годин і 55 хвилин.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно