З цим новим драйвером геймери зможуть відчути переваги DLSS 2 у Baldur's Gate 3 та інших сумісних іграх. Оновлення не лише додає нові можливості, але й вирішує деякі проблеми, які були виявлені в попередніх версіях.

Читайте на сайті Наступниця Switch може з'явитися у другій половині 2024 року: Nintendo готує гучний анонс

Деякі з виправлених проблем включають випадки розриву та часткового тремтіння зображення, які були помічені на заставках Control. Крім того, підвищено стабільність роботи Battlefield 2042, особливо при використанні фільтрів GeForce Experience Freestyle. Оновлення також вирішує проблеми зі стабільністю, пов'язані з іграми, які використовують фільтри GeForce Experience Freestyle з технологією масштабування DLSS 3 Frame Generation. Гравці, які з нетерпінням чекають на ремейк Dead Space, будуть раді дізнатися, що проблеми зі стабільністю були вирішені.

Крім того, драйвер вирішує проблеми зі звуком при використанні ефектів NVIDIA Broadcast та Elgato Wave Link, забезпечуючи більш плавний та захоплюючий ігровий процес.

Відомі недоліки оновлення

Варто зазначити, що разом з цими покращеннями, оновлення також містить список відомих проблем. Користувачі графічних процесорів на базі Maxwell можуть помітити значне падіння продуктивності в Halo Infinite. Оновлення також містить виправлення проблем зі стабільністю, що виникали в програмах для створення цифрового контенту через надмірне використання пам'яті. Однак повідомляється, що в деяких випадках це виправлення може призвести до зниження продуктивності в Stable Diffusion і DaVinci Resolve. NVIDIA запевнила користувачів, що ці проблеми будуть вирішені в наступних оновленнях драйверів.

Дивіться також Бета-оновлення PlayStation 5: Dolby Atmos, другий контролер для підмоги та підтримка SSD на 8 Тб

Щоб отримати доступ до драйвера GeForce Game Ready 536.99 WHQL, зацікавлені користувачі можуть завантажити його безпосередньо з офіційного сайту NVIDIA або через програму GeForce Experience