main logo

NVIDIA

22 бер
15:32
Nvidia представила революційну розробку – Earth-2, високодеталізовану цифрову копію нашої планети. Вона створена для кліматичного моделювання та прогнозування погоди. Ця передова платформа, що працює на основі генеративної моделі штучного інтелекту CorrDiff від Nvidia, обіцяє забезпечити інтерактивне моделювання глобальних погодних умов у безпрецедентному масштабі з високою роздільною здатністю.
13 лист
16:01
Компанія NVIDIA явно не хоче втрачати такого клієнта, як Китай, тому незабаром може анонсувати нові процесори для роботи зі штучним інтелектом, призначені спеціально для цієї країни. Таким чином спробують обійти експортні обмеження. Згідно з джерелами, нові чипи були спеціально розроблені менш потужними, ніж моделі, що продаються в США, щоб уникнути санкцій.

Це американська компанія, що займається виготовленням графічних процесорів та відеоадаптерів – продукція виходить на ринок під брендами Riva TNT та GeForce. Окрім того, компанія виготовляє мультимедійні та комунікаційні пристрої для комп’ютерів та ігрових консолей.