У робота вбудували камеру для розпізнавання осіб, мікрофони для розпізнавання голосу, сенсорні датчики для розпізнавання обіймів і датчик освітленості, щоб кіт міг поспати при яскравому сонячному світлі.

Цікаво Vodafone представила технологію супутникового позиціонування з точністю до 10 сантиметрів

Функції робота

Nicobo може повертатися в різні боки й змінювати напрямок погляду. Якщо його погладити, він почне рухати хвостом. Але якщо він буде у поганому настрої, то може й почати ігнорувати господаря. З ним також можна розмовляти, але спочатку він буде знати тільки кілька слів. Поступово мова буде розвиватися до рівня дитини. Зрозуміло, що нормальної розмови з роботом не вийде, але його бурмотіння, як заявляють розробники, "допоможуть посилити відчуття, що він дійсно уважний і слухає вас".

Дивіться коротку демонстрацію можливостей робота: відео

Купити новинку не можна — Panasonic представила його через краудфандінг, пообіцявши випустити 320 моделей, які вже розкупили. Власникам також потрібно буде платити по 10 доларів щомісяця для оновлення програмного забезпечення.

Panasonic створила робота спільно з Мічіо Окада, професором університету технологій Тоехасі, який кілька років займається роботами-компаньйонами, які допомагають впоратися з самотністю.