Нова функція дозволяє користувачам перевстановити або відновити операційну систему через Центр оновлення Windows без шкоди для користувацьких файлів, встановлених програм або системних налаштувань.

Читайте на сайті Microsoft прокачала Paint: редактор отримав функцію генератора зображень на базі ШІ

По суті, вона сприяє збереженню всіх наявних файлів і налаштувань під час перевстановлення операційної системи, забезпечуючи плавний перехід на ту саму або новішу версію, доступну для завантаження через Центр оновлення Windows.

Основна мета цієї функції – відновити функціональність системи або виконати повне перевстановлення ОС, завантаживши останню версію через Центр оновлення Windows. Примітно, що в супровідній документації Microsoft запевняє користувачів, що цей процес не призведе до видалення будь-яких користувацьких файлів або застосунків.

Дивіться також Кнопка "Пуск" зникне з Windows – що її замінить

Наразі функція "Виправлення проблем через Центр оновлення Windows" проходить тестування в рамках програми Windows Insider. Планується, що вона буде включена в пакет оновлень Moment 5 для Windows 11, який стане широко доступним для користувачів у лютому або березні наступного року.