Харизматичний мільярдер, відомий своїми сміливими і часто нетрадиційними ідеями, запропонував провести пряму трансляцію події на платформі X (колишній Twitter), а весь фон повинен нагадувати Стародавній Рим. Це оголошення здійняло хвилю обговорення в соціальних мережах.

Читайте на сайті Ілон Маск не хоче битись у клітці з Цукербергом – погоджується на "благородні" дебати

Що відомо про бій

Хоча подробиць поки що небагато, очікується, що Фонд Маска і Фонд Чан Цукерберга могли б контролювати процес, виключаючи будь-яку участь відомих спортивних організацій на кшталт UFC. Маск наголосив, що всі кошти, отримані від заходу, будуть спрямовані на благодійні цілі на користь ветеранів.

Маску потрібна операція?

Ймовірність того, що це грандіозне видовище відбудеться здавалася невизначеною на початку тижня, коли Маск написав про проблеми зі здоров'ям, які могли поставити під загрозу його участь. 6 серпня Маск повідомив, що йому потрібна медична допомога і МРТ через стан шиї і спини, який може вимагати операції. Згодом стало відомо, що МРТ виявило проблему – його права лопатка тисне на ребра. Маск зазначив, що знадобиться "невелика операція", за якою послідує кілька місяців відновлення.

Бій взагалі відбудеться?

Наразі очікуване змагання між двома технологічними титанами в дусі Гладіатора висить на волосині. Однак питання про ступінь залучення Цукерберга все ще залишаються відкритими. Маск відомий своєю схильністю використовувати Twitter для втілення своїх ідей в реальність.

Дивіться також Поєдинку бути: Цукерберг запропонував дату бою проти Маска

Поки ентузіасти і скептики очікують на подальший розвиток подій, можливість стати свідком зіткнення між цими двома впливовими фігурами продовжує привертати увагу громадськості. Лише час покаже, чи втілиться в життя бачення Маска про технологічно орієнтоване гладіаторське видовище, чи ця амбітна ідея так і залишиться у сфері спекуляцій у соціальних мережах.