Проєкт, який обидві сторони стверджували, що успішно розробили і продемонстрували, не викликав ентузіазму у великих виробників смартфонів. Компанія Qualcomm повідомила, що через те, що виробники віддають перевагу стандартним рішенням у підключенні телефонів до супутників, вони вирішили відмовитися від власного рішення, представленого на початку цього року.

Читайте на сайті Хіт у Китаї: флагманські смартфони iQOO 12 розбирають, як гарячі пиріжки

Всі працюють над власними технологіями

Кілька гігантів індустрії активно шукають альтернативні технології, що дозволяють безпосередньо підключати стандартні пристрої до супутників. Серед них такі компанії, як:

  • Apple,
  • Iridium,
  • SpaceX,
  • T-Mobile,
  • AT&T,
  • AST SpaceMobile.

Qualcomm змирилася зі станом речей

У своїй офіційній заяві Qualcomm визнала цю галузеву тенденцію, висловивши сподівання на продовження співпраці з Iridium у розробці рішень на основі стандартів. Рішення припинити спільний проєкт, згідно із заявою Qualcomm, відповідає тенденції виробників смартфонів до більш традиційних підходів.

Компанія Iridium, яка не зазнала фінансових втрат від припинення проєкту, наголосила на можливості відновити співпрацю з іншими компаніями, що займаються проєктами супутникового зв'язку.

Дивіться також Генеральний директор Microsoft заявив, що відмова від Windows Phone була помилкою

Супутниковий провайдер запевнив, що розрив зв'язків з Qualcomm не матиме негативного впливу на його фінансові результати. Очікується, що цей крок дозволить Iridium дослідити нові шляхи в ініціативах супутникового зв'язку з іншими партнерами.