Російські пабліки та ЗМІ панікують – по всій території країни зафіксовані збої в роботі низки сервісів, інформує 24 Канал.

Читайте на сайті Українські хакери здійснили масштабну атаку на російські ресурси

Почалося все з проблем в роботі Telegram. За даними платформи Downdetector, збій в роботі месенджера фіксується у Росії, США та деяких країнах Європи. Однак у Росії до цього додалися проблеми і з іншими сервісами.

  • Користувачі соціальних мереж не можуть зайти в застосунки VK і YouTube, а в тих, кому все-таки вдається відкрити сервіси, не вантажаться медіафайли та повідомлення.
  • Зі збоями також працює WhatsApp і Viber.
  • Російські так звані журналісти з РИА Новости також зазначають, що збої спостерігаються і в роботі мобільних операторів: "Мегафон", "Білайн", Tele2, "МТС" і Yota.

В Україні YouTube також "штормить"

Слід зазначити, що проблеми в роботі YouTube спостерігаються також і в Україні. Користувачі скаржаться на проблеми з сервісом, які почалися ще з вечора понеділка – тоді були лише проблеми з авторизацією.

Дивіться також Як приховати номер телефону в Signal і використати нікнейм

У вівторок зранку скарг на роботу сервісу стало ще більше, а до проблем з авторизацією додалися складнощі із завантаженням та публікацією відео.