Прозорий Micro-LED дисплей наразі показали без жодної додаткової інформації про ціну або доступність для споживачів, однак ґаджет привернув увагу своїми інноваційними можливостями.

А тим часом Стало відомо коли Apple випустить Vision Pro – ґаджет, який замінить вам телевізор

Компанія Samsung представила три версії дисплея, дві з яких використовували тоноване скло для приховування об'єктів за екраном. Третій варіант, однак, зберігав повну прозорість, нагадуючи звичайне скло, та мав безрамковий дизайн.

Прозорі мікро-світлодіодні дисплеї товщиною близько сантиметра створювали унікальний візуальний досвід "плаваючого" екрану. Висока щільність пікселів панелі Micro-LED підвищила чіткість зображення, і глядачі описали контент, що відображається, як голограму, підвішену в повітрі.

Прозорий дисплей Samsung
Прозорий дисплей Samsung на виставці CES 2024 / Фото Engadget

Представники Samsung наголосили на вищій яскравості своїх прозорих дисплеїв Micro-LED порівняно з прозорими OLED-панелями, що робить їх менш чутливими до перешкод навколишнього світла.

Дивіться також Спершу холодильник, тепер тостер: Microsoft представила новий ґаджет у вигляді консолі Xbox

Враховуючи високі ціни на існуючі мікро-світлодіодні телевізори Samsung, які коштують близько 150 000 доларів за 110-дюймову модель, можна очікувати, що прозорі моделі, якщо і з'являться в найближчому майбутньому – коштуватимуть дуже не дешево. Однак, перехід компанії на прозору технологію Micro-LED знаменує собою важливу віху в інноваціях у сфері дисплеїв.