Про це повідомляє видання "ІТ для бизнеса".

Читайте також: Samsung програв справу щодо патентів Apple: скільки втратить компанія

У конференції взяли участь близько півтори тисячі експертів від компаній, які спеціалізуються на розробці і виробництві чіпсетів, мобільних пристроїв і устаткування, включаючи Samsung, Qualcomm, а також представників провайдерів стільникового зв'язку, таких як Verizon, AT & T, NTT DoCoMo, KT і SK Telecom.

У конференції брали участь робочі групи з розвитку бездротових технологій для мобільних мереж п'ятого покоління, вони ж визначили фінальний набір технологій для першого комерційного впровадження 5G. Сюди відносяться технології бездротового доступу 5G, які забезпечують найшвидшу передачу даних з ультранизькими затримками, а також методологія тестування терміналів 5G на відповідність стандартам.

Робоча група RAN4, очолювана Samsung, працює над формуванням вимог до технічних характеристик радіо підсистем терміналів 5G і до продуктивності базових станцій, в тому числі в діапазонах 3,5 ГГц і 28 ГГц. Ці вимоги ляжуть в основу регуляторних актів, які будуть регламентувати використання спектра 5G, коли почнеться масовий запуск комерційних мереж п'ятого покоління в Кореї, США і в Японії.