Метою USSF-62 є виведення на низьку навколоземну орбіту супутника Weather System Follow-on - Microwave (WSF-M), інформує 24 Канал.

Дивіться також Під час сонячного затемнення 8 квітня знайшли й сфотографували нову комету

Що відомо про супутник

Розроблений і виготовлений компанією BAE Systems, WSF-M - це найсучасніший космічний апарат, призначений для надання необхідних метеорологічних даних для військових операцій у різних сферах ведення бойових дій.

Основний інструмент супутника, мікрохвильовий тепловізор, вимірюватиме вітер на поверхні моря, інтенсивність тропічних циклонів і збиратиме додаткові дані про навколишнє середовище. Супутником WSF-M є датчик космічної погоди, наданий урядом США, повідомляє BAE Systems.

Полковник Джим Хорн, старший керівник з питань матеріально-технічного забезпечення Командування космічних систем "Дельта" наголосив на важливості місії "для посилення потенціалу Америки в умовах ескалації загроз".

Після успішного виконання місії перший ступінь Falcon 9 безпечно повернувся на Землю, приземлившись у Ванденберзькій посадковій зоні 4 майже через вісім хвилин після старту. За даними SpaceX, це вже третій запуск і посадка для цієї ракети-носія.

279-а успішна посадка першого ступеня Falcon 9
Момент посадки першого ступеня Falcon 9 / Скриншот 24 Каналу з прямої трансляції SpaceX

А тим часом Еру Delta IV завершено: ракета-носій Delta IV Heavy здійснила свій останній політ

USSF-62 стала 37-м запуском SpaceX у 2024 році і другою місією для Космічних сил в цьому році. Попередній запуск відбувся 14 лютого, коли Falcon 9 розгорнула місію USSF-124 з шістьма супутниками зі станції Космічних сил на мисі Канаверал у Флориді.