Зокрема, Дуров запевнив, що передання даних, яке передбачуване у новій політиці конфіденційності, не розповсюджується на Росію.

"Telegram в Росії перебуває поза законом. Щодня блокуються сотні IP-адрес аби припинити доступ до сервісу. У зв'язку з цим якісь звернення від російських служб ми не розглядаємо, і наша політика конфіденційності не стосується ситуації в Росії", – пояснив Дуров на сторінці у Telegram.

Читайте також: Хто такий Павло Дуров: засновник ВКонтакте і Telegram, що втер носа Кремлю

Також він додав, що така нова політика має зробити Telegram менш привабливим для пропаганди тероризму.

"Незалежно від того, чи будемо ми коли-небудь користуватися цим правом, така міра повинна зробити Telegram менш привабливим майданчиком для тих, хто займається тут розсилкою терористичної пропаганди", – додав Дуров.

Павло Дуров

Нова політика конфіденційності не змінить ситуацію в Росії

Нагадаємо, 16 квітня суд дозволив Роскомнагляду заблокувати Telegram у Росії. При цьому творець Павло Дуров заявив, що його сервіс почне використовувати вбудовані механізми для обходу блокування.

Після зміни політики конфіденційності, у Роскомнагляді зробили заяву, що готові розблокувати Telegram, якщо месенджер виконає рішення суду і надасть ФСБ ключі шифрування.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно