Це випливає з оновленої сторінки з політикою конфіденційності месенджера, повідомляє "Медуза".
У компанії запевнили, що раніше ніколи не розкривали інформацію про користувачів. Якщо це трапиться, то відповідна інформація буде представлена в каналі Transparency Reports у звіті, опублікованому раз на півроку.
Читайте також: У Росії ув'язнили чоловіка за пости в Telegram
Представники Telegram наголосили, що месенджер не надаватиме листування і ключі для дешифрування повідомлень. Позиція щодо цього питання залишилася незмінною, розповів у коментарі "Интерфакс" глава міжнародної правозахисної групи "Агора" Павло Чіков.
"Павло Дуров (творець Telegram) завжди говорив, що листування не надаватиметься жодній владі жодних країн", – сказав він.
У Роскомнагляді при цьому повідомили, що готові розблокувати Telegram, якщо месенджер виконає рішення суду і надасть ФСБ ключі шифрування.
Нагадаємо, 16 квітня суд дозволив Роскомнагляду заблокувати Telegram у Росії. При цьому творець Павло Дуров заявив, що його сервіс почне використовувати вбудовані механізми для обходу блокування. І вже через кілька годин після початку блокування, яке відбулося 17 квітня, весь Telegram продовжив роботу без будь-яких обмежень на території Росії.