Маючи розміри 110 × 61 × 19,3 см і вагу 130 кг, Powerwall 3 зберігає зовнішній вигляд, подібний до своїх попередників, хоча і зі зміною брендингу з логотипу Tesla на емблему у вигляді літери "T". Хоча ємність батареї залишилася незмінною – 13,5 кВт-год порівняно з Powerwall 2, її вихідна потужність збільшилася з 10 кВт до 11,5 кВт.

Дивіться також Cybertruck виявився неймовірним плямозбирачем – пікап буквально притягує до себе бруд

Переваги нової Powerwall

Powerwall 3 відрізняється тим, що підтримує до шести сонячних панелей за допомогою вбудованого інвертора, тоді як попередня модель, Powerwall Plus, дозволяла підключати лише чотири панелі. Компанія Tesla заявляє про вражаючий коефіцієнт ефективності перетворення енергії інвертора Powerwall 3 – 97,5%.

Ентузіасти Tesla, які бажають збільшити ємність своїх систем зберігання енергії, оцінять можливість з'єднання декількох блоків Powerwall 3 разом, що дозволяє збільшити загальну ємність системи до 40,5 кВт-год. Компанія також надає 10-річну гарантію на Powerwall 3.

Читайте на сайті Tesla представила фінальну версію Cybertruck: Маск особисто протестував автівку

Хоча Tesla не розкрила точної ціни на батарею Powerwall 3, споживачам, які бажають придбати домашню батарею від компанії, доведеться почекати до 2024 року, щоб отримати перші поставки. Щоб підсолодити угоду, Tesla пропонує знижку в розмірі 500 доларів на придбання батарей Powerwall 2 і Powerwall Plus з сонячними панелями або без них до 31 жовтня 2023 року.