"Без клінічно підтвердженої доказової бази щодо безпечності цього виду зв’язку просимо не вводити його в нашій країні!", – пише авторка дослідження.

Цікаво Божевілля триває: для "захисту від 5G" в Британії продають спеціальні флешки

Чому це абсурд

Нині немає жодних доказів, які б доводили небезпеку мережі 5G. При цьому вчені кажуть, що слабке неіонізуюче випромінювання від вишок мобільного зв'язку або електромагнітне випромінювання від смартфона не має впливу на людський організм.

Наприклад, Міжнародна комісія з захисту від ймовірного випромінювання (ICNIRP) проводила тривале дослідження. Результат не здивував – жоден тип радіохвильового випромінювання, яке використовують для мереж 5G, не має небезпеки для здоров'я.

Звідки чутки

Про небезпеку 5G знову почали говорити після спалаху коронавірусу. У світі поширюються чутки про зв'язок нового покоління мережі та пандемії COVID-19.

При чому, у світі цей рух набрав загрозливих масштабів. Зокрема, у Великобританії відбулося кілька підпалів антен мобільних операторів, щоб зупинити поширення 5G.

До теми У Великій Британії підпалюють антени 5G через чутки про їх зв'язок з коронавірусом

Тож як бачимо, українські противники 5G обрали значно цивілізованіший "метод боротьби". Щоправда, той факт, що в Україні є щонайменше 25 тисяч противників прогресу трохи засмучує.

Як відомо, якщо петиція на сайті президента набирає 25 тисяч підписів, то Адміністрація Президента повинна розглянути цю петицію і дати на неї відповідь.