Наразі користувачі iOS можуть завантажувати застосунки лише з App Store від Apple. Однак код iOS 17.2, проаналізований дослідниками, свідчить про те, що Apple працює над дотриманням DMA.

Читайте на сайті Прототип iPhone 16 Pro отримав один виріз під фронтальну камеру замість Dynamic Island

Знайдені в коді нової прошивки дані свідчать про включення нового фреймворку Managed App Distribution, який спочатку вважався пов'язаним з інсталяцією корпоративних застосунків. Подальше дослідження вказує на те, що Apple, можливо, розробляє ширшу структуру для встановлення програм від третіх сторін.

  • У коді було виявлено новий дозвіл, який надає стороннім магазинам можливість встановлювати застосунки. Це означає, що розробники потенційно можуть створювати власні магазини програм, вносячи певний рівень конкуренції в жорстко контрольовану екосистему Apple.
  • Нещодавно інтегрований API дозволяє здійснювати фундаментальний контроль над завантаженням, встановленням та оновленням застосунків із зовнішніх джерел. Він також уможливлює перевірку сумісності з пристроями користувачів та встановленими версіями iOS.

Дивіться також Apple вважає, що її 8 ГБ оперативної пам'яті у MacBook Pro рівносильні 16 ГБ у конкурентів