Vision Pro – це гарнітура доповненої реальності (хоча в Apple наполягають на назві просторовий комп'ютер), яка проектує цифрові зображення на поле зору користувача, створюючи ефект змішаної реальності. Вона працює на власній операційній системі Apple, Vision OS, і може підключатися до інших пристроїв Apple через Bluetooth або Wi-Fi.

Не пропустіть Запуск Apple Vision Pro: Інтернет заполонили меми після виходу революційного ґаджета

Пристрій коштує чималі 3500 доларів і це ціна до сплати податків, що робить його одним з найдорожчих споживчих ґаджетів на ринку. Apple має чималі плани на пристрій, активно просуває і рекламує його, і стверджує, що він здатен змінити уявлення про взаємодію у доповненій реальності.

Однак багато користувачів, які придбали Vision Pro, навряд чи погодяться з цим. Маса перших власників Vision Pro не вражені його продуктивністю чи можливостями. За даними Business Insider, деякі з найпоширеніших скарг такі:

  • Пристрій занадто важкий і незручний для тривалого носіння, навіть з товстим наголовним ременем, який повинен рівномірно розподіляти вагу.
  • Пристрій не пропонує достатньо переваг над існуючими технологіями, такими як комп'ютери, планшети та смартфони. Єдиний виняток – перегляд фільмів і фотографій, який, за визнанням деяких користувачів, на Vision Pro є більш захоплюючим і приємним.
  • Пристрій не сумісний з багатьма популярними програмами та сервісами, такими як Netflix та YouTube. (Цікаво, що чимало скарг на те, що Vision Pro не підтримує VR-порно). Користувачам доводиться покладатися на власні застосунки Apple, такі як Vision TV, Vision Music і Vision Photos, які мають обмежений вміст і функціональність.

Деякі користувачі висловлювали своє розчарування та незадоволення на платформах соціальних мереж, таких як Reddit та X. Багато хто вирішив повернути пристрій і отримати відшкодування, тоді як інші сподіваються на майбутні оновлення та покращення.

Дивіться також Ви будете шоковані, дізнавшись, що треба зробити для усунення несправностей Apple Vision Pro

Apple не прокоментувала негативні відгуки або частоту повернення пристрою. Vision Pro – це перша спроба Apple вийти на ринок доповненої реальності, який, як очікується, буде стрімко зростати в наступному десятилітті. Чи зможе Apple подолати виклики і створити якісний продукт, ще належить з'ясувати.