Hyperloop Transportation Technologies на своїй сторінці у Facebook повідомила, що проект у "Аерокосмічній долині" вже перебуває на завершальній стадії будівництва. Представники компанії також додали, що будівництво траси завершать вже в найближчі тижні.

Читайте також: Як реалізується проект Hyperloop в Україні: коментар Омеляна

Що таке Hyperloop? Це проект вакуумного потягу, який вперше був запропонований американськими інженерами Джеймсом Пауелом та Гордоном Денбі у 2003 році. Згодом цю ідею підтримав Ілон Маск – винахідник та співзасновник фонду SpaceX.

Система використовує магніти і турбіни, які запускають капсули на магнітній подушці, для руху з величезною швидкістю по вакуумних трубах.

Реалізацією і розвитком транспортної системи займаються кілька компаній – як незалежні, наприклад, Hyperloop One, так і компанії самого Маска. Будівництвом діючих трас займається The Boring Company, а SpaceX проводить некомерційні змагання між командами з різних організацій і країн, які розробляють капсули Hyperloop.

Hyperloop в Україні. Відзначимо, Міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що надшвидкісний поїзд за технологією Hyperloop може з’явитись в Україні у найближчі 5, максимум 10 років.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно