В експерименті задіяли не повну конструкцію, а лише її частину без додаткових герметизуючих шарів. Крім того, ця версія модуля, який називається LIFE, мала менші масштаби, ніж запланована для фінальної версії.

Цікаво NASA нарешті відреагувало на скандал з Доржем Бату

Як проходив експеримент

Випробування на граничний тиск розриву (UBP) визнали успішними, як зазначає сама компанія Sierra Space. Провели їх у Центрі космічних польотів NASA імені Маршалла в Хантсвіллі, штат Алабама.

LIFE (Large Integrated Flexible Environment) – це надувний житловий модуль, розроблений самою Sierra Space для використання на Orbital Reef, першій у світі комерційній космічній станції. Повномасштабне житлове середовище LIFE розширюється до розмірів триповерхового житлового будинку в космосі, де астронавти можуть комфортно жити й працювати протягом тривалого періоду часу.

Компанія також заявила, що її випробування показали перевищення сертифікаційних вимог NASA до надувних житлових модулів, тобто вони є навіть кращими, ніж того вимагає регулятор.

Як проходили випробування: відео

Що відомо про проєкт Orbital Reef

  • Деякий час тому компанія Джеффа Безоса Blue Origin оголосила про плани побудувати власну космічну станцію, яка замінить застарілу МКС.
  • Orbital Reef почне працювати в другій половині цього десятиліття, забезпечуючи місце для відвідування та роботи для дослідників, промислових і комерційних клієнтів, а також міжнародних партнерів.
  • Майбутня станція зможе вмістити до 10 людей в окремих зонах для проживання та проведення наукових досліджень.
  • Компанія планує, що Orbital Reef буде "багатофункціональним бізнес-парком" у космосі, який матиме кілька портів і причалів для відвідування космічних кораблів і модулів, а також різні комунальні послуги та зручності.
  • До переліку можливих користувачів увійшли космічні агентства, медіа та туристичні компанії, підприємці та інвестори, технологічні компанії.


Рендери космічної станції Orbital Reef / Фото Blue Origin