Компанія Nikola представила власного конкурента Tesla Cybertruck

Nikola Badger: фото та особливості електрокара / Фото з вільних джерел

Американська компанія Nikola Corporation анонсувала випуск пікапа Badger із оригінальною силовою установкою. Автомобіль виробляє електроенергію для двигунів просто на ходу, а також має великий запас ходу – близько 1 500 кілометрів.

Особливості електрокара 

До теми: Відео дня: Tesla показала світ "очима" автопілота

У конструкції новинки передбачена ємність з воднем, яка постачає двигуни електрикою. Крім того, автомобіль отримав і традиційні акумулятори, які можна буде використовувати в якості незалежного джерела живлення, повідомляє.

За запевненням виробника, аналогічна гібридна схема застосовується в її великовантажних тягачах, які розганяються вдвічі швидше дизельних моделей.

 

 

До "сотні" пікап з сумарною потужністю двигунів 900 кінських сил розганяється всього за 2,9 секунди. На водні Badger зможе проїхати 965 кілометрів, і ще 480 – на енергії акумуляторів.

За словами голови та засновника компанії Тревора Мілтона, він працював над програмою створення електропікапів роками, і вважає, що ринок вже готовий до появи моделей, здатних працювати протягом всього дня без дозаправки.

Найкраща аеродинаміка, використання енергії без холостих обертів, рекуперативного гальмування, високоефективні електродвигуни та паливні комірки – нові чинники, що дають Nikola перевагу у випадках, коли йдеться про економію палива,
– заявляють розробники електрокара.

При створенні Badger компанія працює з OEM-виробниками, які надають комплектуючі та виробничі потужності, але конкретних партнерів поки не називають.

Дата виходу та ціна

Дата початку продажів і ціна пікапа Nikola Badger будуть оголошені пізніше.

Вендор також повідомив про плани з будівництва мережі водневих заправних станцій для свого транспорту.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук