Випустили новий додаток для "видалення" людей із фото

Випустили новий додаток для "видалення" людей із фото
Випустили новий додаток для "видалення" людей із фото / Unsplash

Часто при зйомці на смартфон на фото потрапляють сторонні люди, а це може зіпсувати красивий кадр. Тому розробники із колективу Do Something Good представили чудовий спосіб "видалення" небажаних персонажів за допомогою самого смартфона.

Що відомо про новий додаток? Як повідомляє Artnome, в основі роботи мобільного додатку під назвою Bye Bye Camera лежить класифікатор об'єктів YOLO (You Only Look Once), який точно визначає контури людської фігури.

Читайте також: Додаток українських розробників переміг у конкурсі ігор від Google

Після автоматичного визначення і видалення "зайвого елемента" нейромережа "домальовує" відсутні елементи фону за допомогою інструменту для контекстно-залежної заливки.

Багато хто запитував нас, чи можемо ми реалізувати цю функцію. Але для нас ця програма не є утилітарною в класичному розумінні. Це художній інструмент і в кінцевому результаті витвір мистецтва – додаток для постлюдської епохи,
– зазначив один з розробників, відомий під псевдонімом Damjanski.

Дата виходу. Додаток Bye Bye Camera вже доступний для власників iOS-гаджетів в магазині App Store. Дата релізу Android-версії не оголошена.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук