Windows 10 отримає нову корисну функцію: деталі

- Читать новость на русском
Windows 10 отримає нову корисну функцію / unsplash

Ще з дня виходу першої версії операційної системи Windows 10 користувачі могли встановити на панель задач спеціальний рядок пошуку. До недавнього часу за допомогою цієї функції можна було віднайти лише файли на ком'ютері, однак Microsoft вирішила це змінити.

Що вдомо про оновлення

До теми: Microsoft неочікувано продовжила термін підтримки Windows 10 Mobile

Оновлений ​​рядок пошуку дозволить шукати не тільки файли на жорсткому диску, а й потрібну інформацію в інтернеті. В якості пошукової системи за умовчанням Microsoft вибрала Bing, повідомляє SlashGear

Міні-браузер передбачає можливість пошуку новин, проведення елементарних математичних розрахунків і виконання інших операцій без необхідності відкриття стороннього додатка.


В рядку пошуку Windows 10 можна шукати інформацію в інтернеті

У новому рядку пошуку передбачена навіть можливість візуального пошуку по зображеннях, які можна попередньо обрізати перед відправкою.

Для чого це роблять

Таким чином Microsoft не тільки прагне розширити функціональність панелі завдань, а й популяризує власні продукти Bing та браузер Edge, які користувачі використовують значно рідше сторонніх рішень. Новий пошук буде доступний користувачам Windows 10 за замовчуванням.


Нові функції Windows 10 поки не доступні українцям

Доступність

Зараз зазначені функції доступні англомовним користувачам десктопної ОС, про доступність нового рядка пошуку в інших регіонах буде оголошено пізніше.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно

powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Залиште відгук