Про це 24 Каналу сказав військовий експерт, майор запасу ЗСУ, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман. Не зважаючи на меншість, втрат Україна зазнає теж значно менших.

Дивіться також Втрати ворога у 10 разів більші, – генерали розповіли, як просувається контрнаступ ЗСУ

"Мене дратують ці розмови про те, що контрнаступ триває повільно. У нас менше людей, у нас менше танків, менше артилерійських систем, менше броньованих машин, нас всього менше і ми наступаємо. Ми зазнаємо втрат в 7 – 10 разів менші, ніж ворог зазнає, який закопався там залізобетонно", – прокоментував Олексій Гетьман.

Олексій Гетьман обурено висловився щодо розмов про повільний контрнаступ ЗСУ: дивіться відео

Хочеш швидше, приходь та пришвидшуй

Військовий експерт закликав тих людей, які починають критикувати наших військових, трохи аналізувати та шукати причинно-наслідкові звʼязки. Тоді ситуація буде ясною і не буде зайвих питань, що вже починають дратувати українських військових.

Треба поставити собі запитання, а як взагалі нам вдається меншою кількістю наступати й з меншими втратами, ніж у ворога. Хочеш швидше, приходь та пришвидшуй,
– зазначив Олексій Гетьман.

Останні новини про контрнаступ

  • Речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов про успіх ЗСУ під час наступу в районі Кліщіївки, що на Бахмутському напрямку. Українські війська продовжують чинити тиск на ворога та вибивають його з раніше захоплених рубежів.
  • Міністра оборони Ганна Маляр дала зрозуміти, що в України втрати своїх захисників не стали більшими. Представниця Міноборони відвідала один із наших військових шпиталів. Там вона обговорила з головним лікарем це питання.
  • Нещодавно британська розвідка опублікувала новий звіт. У ньому мовиться про вдосконалення тактики окупантів. Росіяни намагаються зупинити наступ ЗСУ усіма своїми силами.