Про успіх українських захисників повідомив речник Генерального штабу ЗСУ Андрій Ковальов, інформує 24 Канал. Він наголосив, що наші війська продовжують чинити тиск на російських терористів.

Важливо Пропаганда даремно тішиться: Грабський спростував уявні "перемоги" росіян у Бахмуті та на Півдні

ЗСУ мають успіх у районі Кліщіївки

За словами Ковальова, Сили оборони мають успіх у районі Кліщіївки на Бахмутському напрямку. Так, північніше та південніше міста Бахмут українські війська продовжують чинити тиск на ворога та вибивають його з раніше захоплених рубежів.

У районі Кліщіївки мають частковий успіх, закріплюються на досягнутих рубежах,
– зазначив Ковальов.

Водночас окупанти чинять потужний опір, застосовують резерви, але зазнають величезних втрат на фронті. Наразі тривають важкі бої.

Чи відступили росіяни з Кліщіївки

Російський пропагандист і воєнкор Олександр Сладков вже встиг заявити, що ворожа армія нібито відступила з Кліщіївки. Однак про взяття населеного пункту під контроль України офіційно ще не повідомляли.

Зауважимо, що українські військові заявили, що терористи поки не відступили з Кліщіївки, а Сладков – бреше. Однак положення окупантів – критичне.

Як просувається контрнаступ ЗСУ

Нагадаємо, що командувач Сухопутних сил України генерал Олександр Сирський та генерал Олександр Тарнавський розповіли, що поки що все розвивається згідно з планами, які були розроблені та затверджені.

На питання журналістів про те, чи відіб'ють ЗСУ у росіян Бахмут, Сирський відповів: "Так, звичайно. Я впевнений".

До речі, зараз російська армія зазнає у 8 – 10 разів більше втрат, аніж українська. Особливо це стосується загиблих бійців.

Окрім цього, Тарнавський зазначив, що ситуація на Півдні України стабільна, а наші військові ще не повністю розкрили свій потенціал перед ворогом.