Зробив він це, готуючись до політичної діяльності. Принаймні так сам Микола Тищенко стверджує в інтерв'ю.

До речі Хрестив мого сина, – Тищенко про стосунки з Єрмаком

Обличчя Тищенка є брендом

Микола Тищенко стверджує: скандал із рестораном "Велюр", який працював у карантин у 2020 році, – надутий опонентами. За його словами, до ресторанів він наразі не має жодного відношення.

Але я з 2018 року готувався до політики і продав свій бізнес. Всі свої ресторани. Там тепер інші власники. Я сьогодні де-факто і де-юре до цих ресторанах не маю ніякого відношення,
– заявив Тищенко.

Чому його тоді пов'язують із цими ресторанами? За словами нардепа, через те, що його обличчя є брендом, який пов'язаний із цими підприємствами. "Зрозуміло ж, що за 25 років роботи в ресторанному бізнесі все не підчистити", – сказав Тищенко.

Скандал з "Велюром" і вечірка дружини у локдаун

  • Тищенко і ресторан "Велюр", до якого він начебто не має відношення, опинився у центрі скандалу навесні 2020 року.
  • Заклад приймав відвідувачів під час карантину. Тищенко тоді відповів, що це були особисті зустрічі, а гості "сиділи голодними".
  • Наступної карантинної весни – у 2021 році Микола Тищенко влаштував масову вечірку з нагоди дня народження дружини.
  • На той час у Києві діяв суворий карантин, адже область була у червоній зоні. Відтак ресторани не працювали, а саме святкування нардеп із дружиною перенесли у готель.
  • За словами Тищенка, він не порушив карантин, адже святкування "відбулося саме у готельному номері, а не ресторані готелю".