За словами очільника Мінцифри Михайла Федорова, гроші почнуть приходити на рахунки українців 20 – 21 грудня. Водночас міністр заздалегідь попереджає, що можуть виникнути проблеми, бо реєстри не завжди витримують навантажень.

До теми Програма запрацює вчасно, – Шмигаль про виплату "тисячі Зеленського"

Мінекономіки обіцяє, що всі бюрократичні проблеми вирішать до 20 грудня, гроші почнуть приходити з 20-21 грудня. У сповіщеннях ми попереджаємо, що кошти можуть прийти через 10 днів після того, як людина залишить заявку,
– сказав Федоров.

Міністр сподівається, що гроші українці таки отримають раніше.

Що відомо про "тисячу Зеленського"

  • 2 грудня Верховна Рада проголосувала за закон президента про виділення тисячі гривень за повну вакцинацію проти коронавірусу. Програма передбачає підтримку бізнесу, який постраждав під час пандемії.
  • Гроші можна буде отримати через Дію. З 13 грудня почав діяти пілот проєкту. Повноцінно заявки прийматимуть з 19 по 29 грудня. Гроші буде неможливо буде одержати готівкою. Їх видаватимуть через Дію як так званий сертифікат на певні види послуг
  • Людина за цим "сертифікатом" чи "депозитом" зможе обрати кілька послуг. Наприклад, поїхати в інше місто, відвідати музей, виставу, чи інший культурний захід.

Вам буде корисно дізнатись про вакцинацію в Україні і чому це важливо: дивіться відео