За словами військових, інтенсивність обстрілів Росії прямо пов'язана зі зростанням кількості військово-транспортних літаків.

Дивіться також Зеленський вніс у Раду законопроєкт про множинне громадянство: все, що відомо

Що заявили українські військові

Задля зменшення саме ракетної загрози, Збройні Сили України не тільки контролюють повітряний простір, а й детально відстежують точки запусків ракет та логістику їх постачання, особливо, з застосуванням засобів військово-транспортної авіації,
– заявили наші військові.

У Генштабі ЗСУ зауважили, що Росія продовжує стратегію терору. Зокрема, й на Харківському напрямку. Адже Кремль застосовує ракети, щоб знищити Харків та вбити цивільних. Аналогічна ситуація й в інших містах України.

Українські бійці зауважили, що тільки за останній тиждень Росія завдала по Харківській області 19 ракетних ударів, застосувавши:

  • 26 зенітно-ракетних систем С-300;
  • 3 "Іскандер-М".

"Внаслідок чого загинуло 16 осіб, серед них – одна дитина. Поранено 78 осіб. Зруйновано 13 будівель, зокрема – одна лікарня, три заклади освіти, шість житлових будинків", – підсумували військові.

Вони запевнили, що через збільшення інтенсивності атак ворога, ЗСУ будуть і надалі вживати заходів, щоб знищувати засоби доставлення, контролю за повітряним простором, щоб знищувати терористичну загрозу, включно з тією, яка на Бєлгородсько-Харківському напрямку.

Дивіться також Іл-76 летів від кордону з Україною й міг везти зброю зі Сходу: у мережі навели докази

У Бєлгородській області впав літак Іл-76

  • Орієнтовно об 11:00 24 січня у небі над Бєлгородською областю впав російський літак Іл-76. Вороже міноборони підтвердило падіння літака та заявило, що на борту нібито перебувало 65 українських військовополонених. Їх нібито везли у Бєлгородську область для обміну.
  • Українська розвідка підтвердила, що на 24 січня готували обмін військовополоненими. Однак інформацію, чи могли вони бути на борту літака – перевіряють.
  • Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець закликав не робити передчасних висновків та довіряти лише офіційним джерелам. Адже ворог може бути підступним. Водночас уповноважений з'ясовує всі деталі події та аналізує отриману інформацію.
  • В Офісі Президента України сказали, що усі коментарі будуть пізніше. Там сказали, що потрібен час, щоб уточнити всі дані.