Арахамія заявив, що кадрові зміни можливі завжди

Давид Арахамія повідомив, що питання відставки Шмигаля не розглядається та не обговорюється ні у фракції, ні в парламенті.

До речі Безробітних в Україні залучатимуть до громадських робіт

Денис Шмигаль сумлінно виконує свою роботу, працює як на внутрішньому фронті, так і на зовнішньому, розв'язуючи багато питань,
– наголосив Арахамія.

Також голова фракції "Слуга Народу" зазначив, що в Кабінеті міністрів постійно відбуваються точкові ротації. За його словами, кадрові зміни можливі завжди.

Він додав, що якщо такі рішення будуть, то про них повідомлять.

У ЗМІ з'явилися чутки про відставку Шмигаля

Нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація, що в Офісі Президента не зовсім задоволені роботою уряду. Зокрема, Кабміну буцімто закидають відсутність економічної програми по війні.

Повідомлялося, що восени у відставку може піти Шмигаль або весь уряд. Також ЗМІ назвали відразу п'ятьох претендентів на крісло чинного прем'єра.

Слід нагадати, що наприкінці травня президент Володимир Зеленський заявляв, що очікує від урядовців більшої активності. Йшлося про подолання дефіциту палива та забезпеченням робочих місць для людей.

Останні кадрові перестановки

  • 28 червня звільнили з посади главу Херсонської обласної військової адміністрації Геннадія Лагуту. Він зник 24 лютого й з'явився публічно лише через 50 днів війни.
  • Також Кабінет Міністрів України 14 червня погодив звільнення глави Чернівецької ОВА Сергія Осачука. Окрім того, уряд звільнив Олену Криворучко з посади голови Державного агентства інфраструктурних проєктів України.
  • Наприкінці травня Кабінет міністрів України призначив Кирила Буданова главою Координаційного штабу щодо полонених. Буданов змінив на цій посаді Ірину Верещук.

Це важливо – ЗСУ звільнили село на Херсонщині: дивіться відео