В японському Токіо 1 жовтня зафіксували сильний дощ та масштабні пориви вітру. Інформації про постраждалих внаслідок негоди нема.

Зверніть відео Аномальна злива затопила вулиці столиці Словенії

Поромне сполучення в Токійській затоці скасували

Також через тайфун скасували поромне сполучення в Токійській затоці та перекрили кілька залізничних сполучень між Токіо та Нагоя.

За інформацією Японського метеорологічного агентства, тайфун розташувався поруч з островом Хонсю й прямує на північний схід зі швидкістю 35 кілометрів на годину.

Пориви вітру в центрі атмосферного вихору час від часу досягали 60 метрів в секунду. Очікують, що основний тайфун завдасть удару на префектуру Тіба. Місцева влада звернулася до жителів міста Кацуура з проханням покинути свої будинки.

Читайте також В Атлантиці сформувався тропічний шторм Віктор: рухається у сторону США

Підготовку до евакуації почали майже 7 тисяч осіб. Наразі місцевих закликали залишатися в приміщеннях поки тайфун не пройде й уникати наближення до вікон.

Стихійні лиха у світі: останні новини

  • Бразильське місто Франка накрила піщана буря. Пориви вітру мали швидкість у приблизно 100 кілометрів за годину – відповідне стихійне лихо зафіксували 26 вересня.
  • На острові Крит вранці 28 вересня зафіксували новий землетрус, його магнітуда становила 5,3 бала. Тоді на острові стався вже 42-й землетрус за добу.
  • 29 вересня німецьким містом Кіль пронісся смерч, який травмував 6 людей. Водяний смерч виник на Балтійському морі, однак дістався і до берега.
  • 30 вересня почалося виверження одного з найбільш активних вулканів у світі Кілауеа. Вдалося зафіксувати фонтани з лави та хмари вулканічного газу.