Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

До теми На Запоріжжі окупанти розшукують та допитують журналістів, щоб змусити їх до співпраці

Росіяни шиють форму ЗСУ

Він розповів про "геніальні" задуми російських військових, які знову вдаються до старих радянських методів – перевдягання в однострій противника.

За повідомленням оперативного командування "Південь", у Токмаку Запорізької області з 2 травня розпочався масовий пошив форми ЗСУ.

Не виключено здійснення провокативних дій такими "вирядженими" підрозділами з метою компрометування українських військових на окупованих територіях та нападами ДРГ на лінії зіткнення, – зауважили в ОК "Південь".

Окупанти готують провокації

За словами Анатолія Куртєва, можливі такі сценарії:

  • переодягнені в форму ЗСУ окупанти спробують здійснити провокації на окупованих територіях,
  • або окупанти імітують напад ДРГ (диверсантів - 24 канал) на лінії зіткнення.

Мета одна – скомпрометувати українських військових. Але у нас на це тільки одна відповідь – кіна не буде! Плани розкрито, костюмерну можна зачиняти. Віримо у ЗСУ! Переможемо,
– написав секретар міської ради.

До слова, росіяни не гребують проводити операції "під фальшивим прапором". Окрім цього, вони продукують низку фейків, які поширюють у Росії та на тимчасово окупованих територіях.

Зокрема, пропагандисти вигадали, що в Україні проводять масову мобілізацію. Так вони прагнуть деморалізувати українців, які через перебої зі зв'язком не мають доступу до правдивих новин.

Ситуація на Запоріжжі: останні новини

Відео до теми – ЗСУ знищили понад сотню росіян біля Запоріжжя: їхні тіла в моргу Горлівки