У середу, 22 листопада, у партизанському русі "Атеш" поширили кадри з військової бази росіян у місті Тольятті. Там зазначили, що їхні агенти продовжують вести спостереження за об'єктами збройних сил ворожої держави.

Дивіться також Росіяни контрнаступають на Півдні й під Бахмутом: як за тиждень змінилась карта фронту

Агенти "Атеш" проникли у глибокий тил Росії

Об'єкт, щодо якого проводили розвідку партизани, розташований у Куніївському лісі за координатами 53.480366, 49.409837.

Це близько 1 000 кілометрів автошляхами від Москви на південний схід і близько 1 200 кілометрів від українського кордону в Харківській області.

Розташування військової бази Росії у Тольятті: дивіться на карті від Google maps

Як констатують в "Атеш", їхні агенти активно працюють в Тольятті та передають інформацію про місця дислокації в Росії та її військових баз. Зокрема, на цьому об'єкті окупанти зберігають снаряди різних типів.

Цього разу було здійснено вилазку на військовий об'єкт у Куніївському лісі. Територія обгороджена колючим дротом, камерами спостереження та іншими засобами захисту. Також, об'єкт має власну систему подачі води та водосховища. Чи згодні отриманої інформації там зберігаються різні типи боєприпасів.

Агенти "Атеш" провели розвідку на базі в Тольятті / Фото з телеграм-каналу партизанського руху

Українські партизани працюють навіть у Москві

  • Нещодавно в "Атеш" показали кадри з військової частини росіян у Москві, що підпорядковується Федеральній службі охорони Росії. Власне, розміщена вона за координатами 55.747546, 37.727859.
  • Як наголосили в русі, ця частина є "дивовижною", оскільки не веде бойових дій – замість гармат, ракет та інших автоматів, вона купує послуги з ремонту палаців. Тобто обслуговує інтереси винятково однієї людини – Путіна.
  • Окрім того, агенти "Атеш" влаштували вилазку на базу 107 спеціального моторизованого полку в Москві. Вдалось їм це зробити, перед тим виявивши сліпи зони відеокамер.