Тобто Москва фактично запровадила санкції проти своїх же наймитів. Але навіщо вона таке зробила? Варіантів в мене, як мінімум, 2.

До теми У новому санкційному списку Росії опинилися проросійські Сергій та Юлія Льовочкіни

"Санкції проти своїх"

Варіант перший – ці "санкції проти своїх" – це класична ФСБшна операція прикриття, бо направду нікому ті санкції від Москви не шкодять. Але Льовочкін отримає право говорити, що "от бачте, я свій, я українець, навіть Росія проти мене санкції запроваджує". Звісно, мало хто в таку казочку повірить, але з прицілом на майбутнє, зважаючи, що в українців досить коротка пам'ять, то може так статися, що така от спроба "легалізації" російського агента впливу може таки спрацювати.

Санкції попросив сам Медведчук

Й другий варіант, як так сталося, що проти депутатів ОПЗЖ Росія впроваджує санкції – так це тому, що про санкції на Льовочкіна попросив свого кума сам Медведчук. А усе тому, що в ОПЗЖ давно вже не все гаразд, можна сказати, що від самого початку вони були наче кішка з собакою. Здружились та спільну політсилу створили лише тому, що в них в обох один-єдиний спільний кремлівський хазяїн.

Але тепер, коли Медведчук втратив в Україні свою медіаімперію, то він став і Льовочкіну, і Бойкові взагалі не цікавим.

Навіть шкідливим через свою токсичність, їм зараз реально було б значно вигіднішим Медведчука з ОПЗЖ вигнати й самим там хазяйнувати.

Зверніть увагу В Росії є до Медведчука запитання, – політолог сказав, на кого робить ставки Кремль

Медведчук це чудово розуміє, тому він міг, так би мовити, вдарити на випередження. Він міг попросити свого кума Путіна запровадити проти Льовочкіна російські санкції, щоб у такий спосіб його чи то налякати, чи то просто до тями привести і втримати його від розвалу ОПЗЖ.

Дивіться повний випуск програми "Pro новини" на 24 каналі:

Яка із цих 2 версій відповідає дійсності – сказати важко, можливо, навіть, що і обидві, адже вони не суперечать одна одній. Але чесно кажучи, сам факт того, що в ОПЗЖ нині такі от "тьоркі" відбуваються, то Бойко може або забрати собі те ОПЗЖ, вигнавши Медведчука, або може сам звідти піти й свою окрему з Льовочкіним політсилу створять. Все це не може мене не тішити, адже будь-які труднощі та негаразди, які спіткають проросійські політсили, нам українцям лише на користь.