Адже "всі тоталітарні режими закінчують однаково", підкреслив Зеленський в інтерв'ю The Guardian.

Важливо Зеленського захочуть обрати на другий термін президентства, – Трофімов

Звісно, там з'явиться новий президент. Звісно, це станеться. Який це буде президент, я не знаю. Але ми бачимо, що всі тоталітарні режими закінчують однаково,
– сказав Зеленський.

Журналісти видання підкреслили, що Путін ніколи не допустить до влади у РФ такого, як Зеленський. Український президент додав, що не хоче, аби будь-де гинули люди: "Але ми повинні розуміти, що якщо хтось затягує пружину, то в якийсь момент вона порветься".

Зеленський також зауважив, що епоха політичного аутсайдера тільки починається, згадавши про Дональда Трампа. А його власна політична кампанія може стати успішною у країнах, "де люди шукають ковток свіжого повітря".

Довідка. Володимир Путін обирався на посаду президента РФ чотири рази. За законодавством РФ, президент не може обиратися на посаду довше, ніж на 2 терміни поспіль. Тому з 2008 по 2012 роки Путіна замінив Дмитро Медведєв, однак чинний президент РФ був тоді прем'єром й міг контролювати всі процеси. Тож не дивно, якщо Путін може змінити законодавство, аби знов обратися президентом.

Головні тези з інтерв'ю Зеленського

  • Володимир Зеленський вважає, що новий склад Кабміну на чолі з прем'єром Денисом Шмигалем – повністю незалежний. А українські олігархи не мають ніякого впливу на уряд України.
  • Зміну старого складу Кабміну президент України пояснив необхідністю реакції на ефективність його роботи.
  • Курс України не змінюється від кадрових перестановок. Україна й надалі націлена на виконання реформ, співпрацю з МВФ, впровадження земельної реформи, розробку потрібного законопроєкту про банки, який не дозволить колишнім власникам повертати їх.