Конфлікт між радником керівника Офісу Президента і Миловановим та юристом Друзенком трапився у прямому ефірі ток-шоу "Право на владу".

Читайте також І посперечались, і побились: дружба між Миловановим і Данилюком закінчилась

Словесна перепалка Милованова і Друзенка

Спершу Друзенко попросив у Милованова шанобливо до нього ставитися та зважати на різницю в їхньому віці і його наукові ступені. Такі слова радник глави ОП розцінив як ейджизм.

"Так я ж не кажу, що ви молокосос? Не кажу. Це не ейджизм", – виправдався Друзенко.

Крім того, юрист дорікнув Милованову, що він поводиться, "як серед папуасів", хоча позиціонує себе як американського науковця.

Далі Друзенко пригадав Милованову його бійку з екссекретарем РНБО Олександром Данилюком, після якої у нього залишився синець під оком.

Треба дати в око, щоб ви замовкли? То я дам, дуже просто,
– попередив Друзенко.

У відповідь економіст посміявся та попросив не звертатися до насильства, а повернутися до суті розмови (у студії обговорювали закон про олігархів).

Після цього ведуча припинила "дискусію" гостей студії.

Перепалка та бійка Милованова і Данилюка: що відомо

  • Наприкінці липня Милованов та Данилюк влаштували гучну перепалку в ефірі 24 каналу. Причиною суперечки став конкурс з відбору голови Бюро економічної розвідки.
  • Через кілька днів екссекретар РНБО запросив радник глави ОП на день народження. Саме тоді виникла бійка. Милованов отримав пошкодження брови.
  • Згодом Данилюк заявив, що "Милованов визнав, що йому з Банкової наказали зняти його з конкурсу".