Про це заявив український представник у Тристоронній контактній групі Денис Казанський. Він наголосив, що проти організаторів цих виборів будуть введенні санкції.

До теми Російські паспорти видавали в автобусах, – Казанський про псевдовибори Держдуми в ОРДЛО

Можливо, санкції не будуть дієвими, однак це ще один крок, який направлений на ізоляцію окремих людей від світової спільноти. Як наголосив Казанський, краща будь-яка реакція української сторони, ніж жодна.

Як каратимуть людей за участь у псевдовиборах

Натомість людей, які просто взяли участь у голосуванні, карати не будуть. Спеціально для цього мешканцям ОРДЛО видавали російські паспорти.

Їх треба просто позбавляти українського громадянства, якщо вони вже громадяни Росії.

Денис Казанський
Представник ОРДЛО у ТКГ

На його думку, це черговий шантаж країни-агресорки У такий спосіб Кремль демонструє всьому світу, що якщо Україна зараз не піде на умови Росії, то втратить Донбас остаточно. Мовляв, забийте зараз або не заберете його ніколи.

Що змінили псевдовибори на Донбасі

Водночас політика країни-агресорки змінилась. Раніше Кремль сподівався змусити українську торону капітулювати. Зараз росіяни роблять все, щоб фактично остаточно розірвати зв'язки з Україною.

Як підкреслив Казанський, ватажки бойовиків відкрито голосували на виборах у Росії. Якщо раніше країна-агресорка намагалась приховати свою причетність до окупації Донбасу, то вибори стали черговим підтвердженням.

Читайте також Арестович розповів, чи каратимуть жителів окупованих територій за участь у виборах у Держдуму

Денис Казанський розповів про псевдовибори на Донбасі: дивіться відео

Вибори до Держдуми Росії: що треба знати

  • У Росії з 17 до 19 вересня тривали вибори до парламенту.
  • Українцям, які мешкають на окупованих територіях, видавали російські паспорти. Під час виборів їх масово вивозили у Ростовську область на дільниці.
  • Російська влада заявила, що у голосуванні взяли участь нібито 150 тисяч мешканців Луганщини та Донеччини.