Коли він почув, що російські війська напали на Україну, то згадав про американського солдата українського походження, який служив разом із ним в Іраку. І вирішив, що хоче допомогти українцям захищати свою Батьківщину.

Найважливіше Росія напала на Україну: хронологія основних подій

Паркер зазначив, що готовий і в бій іти, і бути інструктором: "Ми раді допомогти в будь-якому випадку". Чому "ми"? Бо таких як Паркер – багато.

На війну проти Росії в Україну готові поїхати тисячі ветеранів зі США

Представник посольства України у Вашингтоні повідомив, що 3000 американських добровольців відповіли на заклик України долучитися до міжнародного батальйону й протистояти силам Росії.

  • Закликав до цього Президент України Володимир Зеленський.
  • А уряд український вже тимчасово скасував візові вимоги для добровольців.

До слова, для вже згаданого Метью Паркера боротьба в Україні – це більше, ніж оборона однієї країни, яка зазнала неспровокованого нападу більшого сусіда. Як і багато добровольців, він вважає, що власні демократичні права американців будуть під загрозою, якщо Росія зможе перемогти.

Ті, з ким воюють українці – це типові бандити. Вони не поважають міжнародне право, не піклується про жінок і дітей. Ми й раніше воювали з таким типом людей,
– сказав Паркер.

І підсумував: "Путін вже захопив Крим, чого не можна було допускати. Це була слабкість міжнародної спільноти. Йому не можна дозволити захопити решту України".

Війна

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!