Про це Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Читайте також: Вибухи та масштабну пожежу на складах біля Ічні зняли з висоти: шокуюче відео

У період з 13 до 14 години 13 жовтня на території арсеналу зберігання боєприпасів спостерігалась детонація боєприпасів до 3 вибухів,
– йдеться у повідомленні.

Додамо, що раніше рятувальники запевняли, що від ранку 13 жовтня вибухів на арсеналі поблизу Ічні не було.

Наразі на місці події працює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та оперативна група ДСНС.

Нагадаємо, у п'ятницю на технічній території 6-о арсеналу, біля міста Ічня, що на Чернігівщині, зросла інтенсивність вибухів та збільшилася кількість нових осередків тління трави та дерев через посилення вітру. Згодом у Міноборони повідомили про зменшення інтенсивності вибухів.

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні 9 жовтня:


Вибухи на військових складах в Україні: інфографіка

Що сталось на військових складах під Ічнею?Приблизно о 4-й ночі 9 жовтня на 6-му арсеналі Міноборони біля міста Ічня на Чернігівщині сталась пожежа і почали вибухати боєприпаси. У 30-кілометровій зоні над Ічнею закрили повітряний простір, припинили рух поїздів і перекрили низку доріг. По допомогу до медиків звернулись 63 людини, проте, на щастя, немає жодного постраждалого із фізичними травмами.

У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію на складі боєприпасів Чернігівщини. Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість. 10 жовтня міністр оборони України Степан Полторак заявив, що на арсеналі під Ічнею могли закласти вибухівку.