Відповідальність за підрив авто взяв на себе партизанський рух "Атеш". Наразі російські ЗМІ повідомляють, що Прилєпін все ще на місці аварії – лікарі чекають вертоліт для його транспортування.

Дивіться також У Нижньому Новгороді підірвали авто з пропагандистом Прілєпіним, – ЗМІ

Водій машини загинув, а сам Прилєпін вижив. Проте, за попередніми даними, у нього "травматична ампутація". Як пишуть ЗМІ, йде боротьба за життя.

Прилєпін досі перебуває на місці вибуху. Ймовірно, його доставлять гелікоптером до Москви. Він отримав поранення обох ніг,
– йдеться у повідомленнях росЗМІ.

Прилєпіна госпіталізували

Згодом стало відомо, що Захар Прілєпін отримав переломи ніг та струс мозку.

Ще на місці Прилєпіну наклали шини та бандаж на зламану ногу. На гелікоптері його перевезли до Нижегородської обласної клінічної лікарні імені Семашка.

Пропагандисти пишуть, що на момент госпіталізацій той був притомний і нібито сам спілкувався з медиками.

Станом на 17:47 пропагандисти заявили, що Прилєпін має важку поєднану травму. У нього діагностували контузію (забій) легень, мінно-вибухові поранення, численні переломи та забиті місця. Джерела пропагандистів повідомляють, що Прилєпіна досі оперують.

Коротко про вибух автівки Прилєпіна

  • Audi Q7, в якій їхав Прилєпін, вибухнула о 10:40 в суботу, 6 травня. СВУ було закладено під капот.
  • Авто після вибуху перекинуло. Вирва під машиною діаметром приблизно 1.5 метра та 0,7 метра глибиною.
  • Водій загину на місці. Цікаво, що за 10 хвилин до вибуху з авто вийшла донька Прилєпіна, яка поверталась разом із батьком.
  • Тим часом пресслужба Прилєпіна після появи повідомлень про вибух його автомобіля заявила, що з письменником все гаразд.