У місцевих телеграм-канал написали про перші вибухи у тимчасово окупованому Зугресі орієнтовно о 2:10. Згодом їх почули в інших містах окупованої ворогом Донеччини, пише 24 Канал.

Дивіться також "Викликатиме онкологію у людей": росіяни не викачують воду із шахт на ТОТ

Що відомо про вибухи на окупованих землях

Після вибухів у Зугресі до нього приєднався Харцизьк. Згодом у мережі опублікували відео зі звуками вибухів, які лунали на окупованих територіях.

Вибухи в Зугресі посеред ночі: дивіться відео

Вже о 2:49 писали про те, що палало десь у стороні Макіївки та показали фото міста, на якому виднілась заграва від вибухів.

Зникло світло в Макіївці
У Макіївці зникло світло після вибухів / Фото з соцмереж

Тривожна ніч на окупованій Донеччині: дивіться відео

Після 3:00 у мережі написали про те, що майже половина Донецька знеструмлена. Також світло зникло й у кількох інших окупованих містах, зокрема – у Маріуполі.

Гучна ніч в окупованому Харцизьку: дивіться відео

Росія шукає підпілля в Маріуполі

  • Російські окупанти в тимчасово окупованому Маріуполі взялись проводити так звані зачистки. Радник мера міста повідомив, що окупанти намагаються знайти представників українського підпілля.
  • Зокрема, вороги закривають село на в’їзд та виїзд. Після цього ходять вулицями з перевірками. Вони обшукують будинки, допитують людей, перевіряють телефони. Як тільки знайдуть щось підозріле, одразу вилучають.
  • Особливо до таких заходів вони вдаються у тих населених пунктах, у яких планують базуватись або вже перебувають. Радник мера Маріуполя закликав українців бути дуже обережними.