У ТРК Victoria Gardens зауважили, що є історії, які доводять до сліз. Водночас бувають різні сльози. І те, що відбулося цього разу, – не піддається опису.

Зверніть увагу "Українська команда" передала 72 бригаді понад тисячу обігрівальних наборів

Ці сльози не піддаються опису. А вчинок – надихає, хоча й змушує серце стискатись,
– мовиться у повідомленні.

Пресслужба Victoria Gardens наголосила, що ТРЦ активно співпрацює з різними благодійними фондами. Мовиться про різні формати роботи. Водночас найчастіше це – пов'язано зі збором грошей на різні потреби українських захисників та захисниць.

Зокрема, від благодійного фонду "Завжди Україна" на території ТРЦ розмістили два автомобілі ЗСУ, які пошкодили на війні. Поруч розмістили скриньки, аби зібрати гроші для воїнів.

Відвідувач попросив не розкривати його історію

У ТРЦ розповіли, що до них прийшов чоловік, який побажав не розкривати його історію. Він розповів, що задонатив гроші на ЗСУ у скриньку. У ТРЦ звернулися до благодійного фонду, аби вилучити гроші. Сума вразила – 503 тисячі гривень. Гроші вже передали на потребу військових. Звіт обіцяють опублікувати. Щедрому чоловікові висловлюють подяку за його вчинок.

Раніше українські пенсіонерки придбали два дрони для ЗСУ

  • У Рожнятівській селищній раді 11 листопада розповіли, що дві українські пенсіонерки відклали з надходжень маже по 20 тисяч гривень. Зрештою вони придбали два дрони-камікадзе для військових.
  • Ці дрони вже відправилися на фронт допомагати нашим захисникам. Ці літальні апарати відправили до 10 окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс".
  • Крім того, волонтерський штаб "Українська команда" передав розвідувально-диверсійному підрозділу ГУР Kraken партію дронів-камікадзе та набори для обігріву. Це допоможе нашим захисникам протистояти російському агресору, а також полегшить роботу на фронті.