За даними журналістів Bihus.info, на вечірці були присутні також його перша заступниця Ольга Варченко і співробітники львівського управління ДБР.

Важливо: Касетний скандал у ДБР: головне про нові записи з кабінету Труби

Вечірка відбулася 29 листопада – через 10 днів після появи записів прослушки.

Коли журналістів помітили біля ресторану, то викликали поліцію. Після того, як Bihus.info звернулося до пресслужби ДБР за коментарем з приводу святкування, керівництво Бюро почали таємно вивозити з вечірки.

Що відомо про перші скандальні записи з Трубою? 20 листопада у мережі оприлюднили перші записи з начебто розмовами голови Державного бюро розслідувань Романа Труби у своєму кабінеті. Вони свідчать, що усі резонансні справи в Україні контролюються Офісом Президента.

У цих розмовах Труба нібито обговорював справи щодо виклику на допит п’ятого президента Петра Порошенка; підозру колишній в. о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун; справу "Приватбанку"; справу самого директора ДБР, його заступників та скандального судді Вовка; закупівлі для армії. Сам Труба усі ці записи назвав фейком і провокацією.

Водночас Генпрокурор Руслан Рябошапка заявив, що спочатку потрібно зрозуміти, наскільки ці записи є автентичними, "оскільки в сучасному світі в контексті розвитку технологій змонтувати можна все, що завгодно".

Дивіться сюжет 24 каналу щодо касетного скандалу з главою ДБР: