Про це 24 каналу повідомив радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів. Він також зазначив, що ЗСУ в силах остаточно переламати хід війни.

Читайте також Переговори з Росією призупинені, вона ніяк не може зрозуміти, що є джерелом нацизму, – ОП

Дуже важливі зміни відбуваються у Харківській області. Там ЗСУ провадять операцію, яка має на меті перерізати трасу на Ізюм, яка тягнеться з Бєлгородської області, говорить Андрусів.

Віримо в успіх цієї операції, адже якщо вона вдасться, то угруповання ворога в Ізюмі опиниться в особливо складній ситуації,
– зазначає радник голови МВС.

Що відбувається на Ізюмському напрямку

Там є загроза повторити помилку 2014 року, коли українці намагалися відновити контроль над кордоном, але насправді "підставились" під обстріли, говорить Андрусів. На його думку, треба розуміти, що з державою, яка бомбить Україну ракетами і вбиває наших цивільних – в нас кордонів немає.

"І якщо треба, то маємо їх переходити і вирішувати різні тактичні завдання там, де вважаємо за потрібне", – переконаний радник міністра внутрішніх справ України.

Віктор Андрусів пояснює, що наразі процес триває для нас позитивно, з боку ворога є поступ. Наступати нелегко, Україна також зазнає втрат. Та якщо цей тактичний успіх буде за нами і ми переріжемо трасу біля Вовчанська на Ізюм, то це дуже сильно змінить ситуацію на фронті і бажання ворога далі прориватись на Слов'янськ опиниться під питанням.

ЗСУ можуть взяти окупантів у кільце

На Ізюмському напрямку зараз перебуває угруповання, що налічує понад 25 тисяч людей. Якщо наші захисники зафіксують там оточення, то я схильний думати, що це буде кінцем війни,
– переконаний Віктор Андрусів.

Нагадаємо, що заступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що сили наших захисників майже повністю вибили ворога на Харківському напрямку. Вона зазначила, що окупанти перебувають лише на незначній території у цьому напрямку.

Цікаво: окупанти відступили з деяких позицій на Луганщині – дивіться відео