Про це під час стріму для 24 каналу розповів військовий експерт Анатолій Кравчук. Він також зазначив, що навіть самі військові країни-окупанта говорили, що шойгу у питаннях війни – цілковитий нуль, але завдяки тому, що він був дуже "приближений" до путіна, він таки на цій посаді втримався.

Читайте також ЗСУ почали контрнаступ на Херсон: все, що відомо

Його відсторонення сигналізує лише про те, що в кремлі почали розуміти, що ситуація патова. Знімаючи шойгу, путін демонструє усьому генштабу росії, що він вкрай незадоволений,
– зазначає військовий експерт.

За словами Анатолія Кравчука, це дуже добре, адже в росії почали розуміти, що вони загнані в кут. "Відсторонення шойгу – це показова історія, аби якось мобілізувати інших "оленеводів", – додає він.

Детальніше про зміни у міноборони росії: дивіться відео

Контрнаступальні дії ЗСУ на Херсонщині

  • 29 серпня українські захисники почали успішні контрнаступальні дії на Херсонщині. В оперативному угрупованні військ "Каховка" повідомили, що бійці з псевдореспублік відійшли зі своїх позицій, а російські десантники – втекли з поля бою.
  • В ОК "Південь" підтвердили наступ ЗСУ на Півдні України. Зокрема нашим військовим вдалося прорвати першу лінію оборони окупантів на Херсонщині. Також речниця оперативного командування Наталія Гуменюк заявила, що контрнаступ триває вже давно.
  • Жителів Херсонщини закликали від'їхати від російських баз, аби подбати про власну безпеку та безпеку рідних. Водночас тим українцям, які не можуть евакуюватися з південних регіонів, де зараз розгортаються активні бої за звільнення окупованих росіянами територій, варто подбати про надійне укриття.