Про це заявив заступник глави МЗС Росії Григорій Карасін в інтерв'ю газеті "Известия".

Читайте також: Найєм нещадно розкритикував свіжий законопроект щодо реінтеграції Донбасу

Зазначимо, що Росія в законопроекті названа агресором, а непідконтрольні Києву території Донбасу визнаються окупованими.

Усі лукаві маніпуляції навколо цілком конкретних домовленостей породжують помилкові надії на те, що міжнародна громадська думка погодиться поховати Мінські угоди,
– вважає Карасін.

Чиновник також нагадав, що "є триєдине зобов'язання, підписане Києвом, Донецьком, Луганськом і міжнародними учасниками на лютневій зустрічі 2015 року, про те, що Верховною Радою повинні бути прийняті закони про особливий статус, вибори і амністію". Заступник голови МЗС Росії зазначив, що на даний момент ніякого руху в даному напрямку, а також виконання принципу діалогу між Києвом і Донецьком та Луганськом не спостерігається.

Карасін наголосив, що все подальше врегулювання має будуватися саме на таких принципах, "будь то домовленості в рамках контактної групи, нормандського формату або нові треки обговорення проблеми на російсько-американських зустрічах".

"І ніякі маніпуляції нікого не зможуть обдурити", – підкреслив він.

Нагадаємо, 16 січня Верховна Рада України перенесла розгляд законопроекту про реінтеграцію Донбасу на 17 січня. Депутатам вдалося розглянути близько 480 поправок до документа, залишилося ще близько 200.