Таку думку 24 каналу висловив політолог Михайло Басараб.

Читайте також: Богдан подав у відставку з посади голови Офісу Президента, – джерела

За його словами, це поки що не є офіційною заявою Богдана наживо, тому така заява може бути просто фотокопією. Політолог нагадав, що в історії України з'являлися випадки, коли подібні заяви потім спростовувалися і виявлялися фейками.

Найсвіжішу історію я пам'ятаю з Арсенієм Яценюком, коли Петро Порошенко дуже сильно намагався випхати його з посади прем'єр-міністра. Були різні вкиди, зокрема – якщо я не помиляюся – була навіть фотографія фейкової заяви Яценюка про відставку. Хоча це була неправда, і це було спростовано. Те саме може бути і зараз,
– наголосив Басараб.

За його словами, причиною вкиду може бути загострення боротьби в оточенні Зеленського. "Справа в тому, що різні ж групи впливають. У Коломойського, кажуть, є депутатська група, яка складає кілька десятків депутатів. Окрім того, в партії "Слуга народу" і в оточення Зеленського є люди, які представляють інші групи політичного і фінансово-промислового тиску", – додав Басараб.

Однак, політолог все ж таки наголосив, що це може бути вкидом, і не варто робити передчасні висновки до офіційної заяви.

Читайте також: Богдан іде у відставку з посади голови Офісу Президента: що про нього відомо


Заява Богдана про відставку з посади голови Офісу Президента / Фото 24 каналу