Про це Рябошапка розповів журналісту 24 каналу для програми "Голобородько".

Що змінилось в новій поліції за п'ять років реформи – читайте тут

За його словами, Нацполіція – це орган, який найбільше спілкується і повинен спілкуватися з громадянами.

Очевидно, що ми хотіли б надати нового поштовху цій реформі, ми б хотіли відновити той хороший початок, який був з Нацполіцією, –
заявив заступник голови Офісу Президента.

За його словами, вони хочуть завершити реформу блоку, який стосується виявлення і розслідування злочинів експертної діяльності Нацполіції. Він сказав: "Це необхідно робити, і цей поштовх теж необхідний".

"Одним з пріоритетів є реформування органів кримінальної юстиції і всього комплексу: і поліцейського блоку, і блоку, який стосується ДБР, кримінального процесу, кримінального права та органів прокуратури", – наголосив Рябошапка.

Хто такий Руслан Рябошапка?Був одним з членів Національного агентства із запобігання корупції. Критикував попередню владу за провал антикорупційної реформи. Вчинив демарш із НАЗК та критикував його керівництво.

Згодом Рябошапка став головним спеціалістом з правоохоронної та антикорупційної політики у передвиборчому штабі Зеленського.

Після перемоги Зеленського на виборах президента Рябошапка очолив в його Офісі антикорупційний напрямок.

Дивіться відео інтерв'ю з Русланом Рябошапкою:

Що таке програма "Голобородько"? Голобородько про Голобородька. Це програма 24 каналу, де журналіст Антон Голобородько розповідає про те, що відбувається за стінами Банкової за нового президента. І пояснює, чому не варто плутати Володимира Зеленського з його героєм Василем Голобородьком.