Про це очільник Закарпаття сказав в інтерв'ю "Українській правді".

Читайте також: "Нах**н вони нам тут потрібні?": Москаль жорстко розкритикував ОБСЄ на Закарпатті

"У нас почав різко поширюватися кір. Тут багато протестантів, які рахують, що щеплення робити не потрібно, і все це – від сатани. Ліків не було. Угорщина безкоштовно дала всі свої запаси – бельгійську вакцину, сертифіковану в ЄС. А в Києві сказали, що вакцину завезли нелегально. Як воно могло бути завезене контрабандою на 300 тис. євро? Вони везли дипломатичною машиною, їм виписали направлення на внутрішню митницю. Все, що потрібно, заплатили", – розповів він.

Москаль зазначив, що не знає, якою могла бути інша реакція на те, що на тлі мовних конфліктів Угорщину ще й звинуватили в контрабанді, нерозмитнені та неякісних вакцинах.

Ні, я не шкодую, що таке сказав. Мені багато людей, починаючи з прем'єр-міністра, говорили вибачитись. За що? За те, що вони нічого не зробили, а Угорщина подала нам руку допомоги?
– підсумував голова Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, 22 лютого під час сесії облради Москаль обурився заявою в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун про те, що ліки від кору в області були нерозмитнені належним чином. Коментуючи заяву Супрун голова Закарпатської ОДА емоційно вилаявся в її сторону та обізвав "ї**нутою".