29 травня у Радбезі із цими словами погодилися. Тож ми вирішили нагадати вам кілька цифр про російсько-українську війную. Ці факти мають знати, як у нашій країні, так і за її межами.

Читайте також: Росія на Радбезі ООН відзначилася цинічною заявою щодо МН17

2,500 тисячі людей. І це тільки цивільні, яких вбили російські бомби на Донбасі за 4 роки війни. Це офіційні дані, які не враховують тих, хто помирає на окупованих територіях, і їх не реєструють.

Один мільйон людей щомісяця перетинає лінію розмежування між окупованою та звільненою територією Донецької та Луганської області.

40 тисяч людей на окупованій території хворіють на туберкульоз і не мають доступу до лікування, бо українським медикам туди дорога закрита. Та й міжнародні організації часто не допускають до хворих.

І останнє: Схід України – це поле всипане мінами та нерозірваними снарядами. Майже 2 мільйони людей, які проживають на окупованих територіях, фактично грають у рулетку: загинуть чи виживуть. Вони є заручниками проросійських бойовиків.

Нагадаємо, упродовж минулої доби, 29 травня, російсько-окупаційні війська 36 разів вдавалися до прицільного вогню по нашим позиціям, з них 9 разів застосовували важке озброєння.