Їх просто називають КАБами, але насправді це такий невеликий фугасний снаряд, який має діаметр приблизно 30 сантиметрів. Росіяни випускають їх з винищувачів та бʼють по житлових кварталах. Про це 24 Каналу повідомила кореспондентка з Харкова Анна Черненко.

Важливо Після влучань безпілотників у лютому: жахливі кадри з місця харківських паливосховищ

За вечір 31 березня по місту випустили 2 такі снаряди. Загалом кінець березня став характерним й рясним на обстріли цими боєприпасами.

За тиждень, що минув, по Харкову та Харківській області росіяни завдали:

  • 10 ударів з С-300,
  • 3 з Іскандера,
  • 4 плануючі,
  • 15 КАБів.

Це ще не врахована артилерія чи щось менш дрібне. Адже насправді кожного дня на Харківщині страждає від 10 населених й кількість авіаударів тільки збільшується.

Обстріли Харківщини

О 10 ранку 1 квітня росіяни били по Купʼянську й нанесли саме авіаудар. Поранена жінка, якій 57 років. Крім житлових будинків, пошкоджений навчальний заклад.

У Харкові зранку чули віддалений звук вибуху. Це був обстріл Люботина, який не вперше страждає від ударів. Під час попередніх обстрілів там страждали інфраструктурні об'єкти, транспортні й дуже багато навчальних закладів.

Був обстріляний з артилерії Вовчанськ. Знову житловий будинок. Є поранена жінка, якій знадобилася госпіталізація.

Які ще удари здійснювали росіяни

  • У ніч на 1 квітня під ударом ворога опинився пожежно-рятувальний підрозділ. В результаті обстрілу третина будівлі пожежного депо була зруйнована. Крім того, пошкоджені вікна та ворота фасадної частини, внутрішні перегородки та двері будівлі.
  • Мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що опісля масованої атаки 22 березня у місті зруйнована практично вся критична енергетична інфраструктура. Приватна теж зазнала значних руйнувань.