Про це під час свого вечірнього звернення розповів президент Володимир Зеленський, повідомляє 24 канал. Він зауважив, що отримує звіти від військових мінімум двічі на день – вранці та ввечері.

Зауважте У Кремлі "награлися" Луганськом та Донецьком: яка зараз головна мета Росії

Президент прокоментував звільнення українських територій

Зеленський зазначив, що цього тижня у звітах військових найбільшу частину займає перелік звільнених від ворога населених пунктів в межах української оборонної операції.

Найбільш медійною зараз стала історія звільнення Лиману Донецької області. Але успіхи наших воїнів не обмежуються тільки Лиманом. Це, знаєте, така тенденція,
– додав президент.

Він пояснив, що нещодавно хтось десь проводив псевдореферендуми, а коли у міста та селища повертається український прапор – про російський фарс з якимись папірцями та анексіями ніхто й не згадує.

"Окрім, звичайно, правоохоронних органів України. Бо кожен, хто причетний до будь-яких елементів агресії проти нашої держави, буде за це відповідати", – зазначив глава держави.

Дивіться звернення Володимира Зеленського

Зеленський подякував усім, хто наближає ці моменти перемог та повертає український прапор на його законні місця на українській землі.

"Дякую усім: від генералів до рядових, від професійних військових, розвідників та спецслужбовців – до волонтерів і кожного, хто допомагає обороняти нашу державу", – додав президент.

Глава держави особливо відзначив за успіхи на Сході:

  • 25-ту, 80-ту, 81-шу, 95-ту бригади десантно-штурмових військ;
  • 14-ту і 92-гу окремі механізовані бригади;
  • 1-шу, 4-ту і 17-ту танкові бригади;
  • Сили спеціальних операцій;
  • підрозділи Національної гвардії та Національної поліції;
  • співробітників СБУ;
  • розвідників – ГУР МО.

Буде цікаво – ЗСУ звільняють Херсонщину: дивіться відео